ŽIVOT S VLKODAVEM

Historie naší chovatelské stanice zatím není tak bohatá, jak bychom si přáli, to ovšem neznamená, že jsme do chovu irských vlkodavů zapálení méně než jiní chovatelé – možná právě naopak! :)

CHOV

Naším cílem je v prvé řadě nabízet nejlepší čtyřnohé společníky pro aktivní páníčky a jejich rodiny se zachováním výborného exteriéru, sebevědomého vystupování, pevného zdraví, dlouhověkých krevních linií a co nejnižšího koeficientu příbuzenské plemenitby.

VLKODAV

Doma mírný jako ovečka, při lovu odvážný jako lev.

Vítejte na webu chovatelské stanice CHRISBOA NAIF

Děkujeme, že jste zavítali na naše stránky. Rádi bychom Vám ve zkratce napsali pár řádků o našem chovu.

  • našim cílem je odchovat povahově vyrovnané a mazlivé irské vlkodavy, kteří co nejvíce splňují požadavky standardu
  • hledíme na kvalitu, ne na kvantitu
  • zrovna tak jako exteriér je pro nás důležité zdraví našich dospělých psů a odchovaných štěňat
  • velmi důležité pro nás je, že naše štěňátka jsou narozená z nepříbuzenské plemenitby, čímž minimalizujeme rizika zdravotních i exteriérových vad, které z příbuzenské plemenitby hrozí

POMÁHÁME OPUŠTĚNÝM A TÝRANÝM PSŮM

happy tail logo svetle mensi Chceme pomoci těm, kteří si to nejvíce zaslouží - nezištným, stále veselým, dobrosrdečným, vděčným a životem rozhodně nešetřeným pejskům, kteří se dílem náhody, nešťastného osudu, zapomnění, či nezodpovědného přístupu rádoby chovatelů dostali do svízelných situací. V naší péči jsme měli pejsky zachráněné (z útulků či množíren). Snažíme se podporovat pouze chov psů s rodokmenem. Nakupujeme krmivo do útulků a posíláme finanční prostředky na veterinární péči týraných či nemocných psů. Celkem jsme darovali za poslední dva roky krmivo a finance za 115 000 KČ.


V případě, že i vy chcete pomoci, můžete navštívit www.happy-shop.eu a vybrat si, co se Vám zlíbí. Veškerý výdělek je darován na nákup krmiva pro pejsky v útulku.