Vytvořeno: 04 leden 2019
Zobrazení: 306

Minulý rok byl pro nás velmi zajímavý. V létě 2018 jsme se zabalili a odcestovali do rakouských Alp, kde momentálně žijeme. Naše holky se tu mají skvěle, je tu čistý vzduch a nádherná příroda, takže co víc si přát. :) Když nám počasí přeje, válíme se u jezer, chodíme po hřebenech hor. Teď však venčíme pouze na sáňkách :-D

Aby toho nebylo málo, z České republiky se odstěhoval i náš odchovanec Be My Bastien. Žije se svou majitelkou ve Švédsku. Mají se tam úžasně.
Vytvořeno: 26 leden 2018
Zobrazení: 785

Rádi bychom všechny pozvali na psí akci, které se koná dne 31.3.2018 v Praze.
Z výdělku bude nakoupeno krmivo pro pejsky v útulku. Můžete svého pejska přihlásit na neoficiální výstavu, ale také do mnoha soutěží. 
Během dne si můžete vyzkoušet novou sportovní disciplínu DOG BIATLON, výcvikové překážky, agility, hoopers či jízdu se psím spřežením. Na akci nebude chybět ani fotoateliér a VIP hosté. Každý přihlášený pejsek dostane dárkový balíček a majitel časopis HAF & MŇAU.
Stránky akce http://dog-show.cz

Vytvořeno: 23 listopad 2017
Zobrazení: 877

Výstavní sezóna letošního roku vyvrcholila mezi 9. a 12. listopadem v Lipsku, na jehož výstavišti se konal největší svátek pro všechny kynology – Světová výstava psů. Předcházela jí jednodenní výstava German Winner Show, která se konala 8. listopadu. Přihlášeno bylo na třicet tisíc psů, z České republiky se představilo celkem 1770 psů, procentuálně naše země patřila spolu s Německem, Ruskem, Polskem a Itálií mezi pětici zemí s největším zastoupením vystavovaných jedinců. Vlkodavů bylo na výstavě celkem 122!

Na WORLD DOG SHOW prezentovala náš chov fenka BE MY BABETTE Chrisboa Naif. Vedla si skvěle, získala ocenění Excellent v silné konkurenci 19 ti fen a byla vybrána do užšího výběru mezi 7 fen. Tímto děkujeme majitelům Babetky, že se vydali na světovou výstavu, krásně Babetku předvedli a získali skvělé ocenění! :)
Výsledky vlkodavů z výstavy.

Babetka se navíc zúčastnila také II.Svatomartinské oblastní výstavy psů Mladá Boleslav 18.11.2017
Rozhodčí: Antonín Mudra. "Be My Babette Chrisboa Naif" třída otevřená feny - V1,Vítěz třídy,Oblastní vítěz, III.místo skupina FCI X.

   

Foto: Kateřina Šimčáková, Kateřina Doležalová