Naše štěňátka nám dělají radost :)

Vytvořeno: 01 srpen 2015
Zobrazení: 730

Vzhledem k nedostatku času jsme pěkně zanedbávali naše stránky. Během uplynulého měsíce se v naší chovatelské stanici stalo mnoho zajímavých věcí :)

V červenci jsme se bohužel museli rozloučit se štěňátky z vrhu "B". Jediné, co nás udržuje klidnými je fakt, že mají naprosto báječné majitele. Posílají nám téměř každý den fotografie a píšou zprávy, jak se jim daří. :) Jelikož jsme měli opravdu málo času, nestihli jsme ani aktualizovat rubriku ODCHOVY - VRH B. Nyní je již celá rubrika aktualizovaná (jména štěňat, fotky, majitelé apod..) 
VYŠETŘENÍ OČÍ - QUILAN

Nejkrásnější zprávou za poslední dobu byla ta, když mi Aga zaslala certifikát vyšetření očí Quilana (A' Happy Quilan Chrisboa Naif). Jsme moc rádi, že je zcela zdráv!! :) V Polsku není toto vyšetření povinné, přesto jej Agnies udělala. Děkuji moc!

Příští rok by se měla štěňátka z vrhu A dostavit na vyšetření srdce, jelikož jim budou už dva roky. Doufám, že i tato vyšetření dopadnou všem jen a jen dobře!

Z výstavních kruhů

A' Happy Quilan Chrisboa Naif opět získal na dvou polských výstavách krásná ocenění.

18.7.2015 národní výstava loveckých plemen Lubin - V1, CAC, Best of Breed, Best in Group 2 !!
19.7.2015 Národní výstava psů Lubin - V1, CAC, Best of Breed and Best in Group 3 !!
26.7.2015 Klubová výstava chrtů Czestochowa Konopiska - Junior Club Winner, Best Junior and Junior BIS 3 !!
Ringo Surycan (tatínek štěňátek vrhu B) získal na výstavě v Mladé Boleslavi - V2, r. CAC

Časopis PES PŘÍTEL ČLOVĚKA

Vyšlo nové číslo časopisu PPČ a v něm jsou fotografie a výsledky z Klubové výstavy WDK :) V časopisu nechybí ani náš odchovanec Zantík, který získal ocenění V1, CAJC. Bohužel k Zantemu přiřadili špatnou fotografii a dali k němu našeho druhého odchovance Alvina, který je žíhaný. Moc nás mrzí, že jednou vyjde článek o IW v časopisu, a mají v něm takové chyby. Šéfredaktorka slíbila, že v dalším čísle otisknou správnou fotografii a omluvu.